Team

Basisschool De Schelp is gelegen in een nieuwbouwwijk van Wervershoof.  De school telt op dit moment 286 leerlingen, verdeeld over 13 groepen, die worden begeleid door een team van leerkrachten, onderwijsassistentes, intern begeleiders, directie en een conciërge. 

Demi Kieft
Leerkracht gr. 1/2 a

demi.kieft@skowf.nl
Astrid op den Kelder
Leerkracht gr. 1/2 b, ICT-specialist

astrid.opdenkelder@skowf.nl
Deanne Molenaar
Leerkracht gr.1/2 b

deanne.molenaar@skowf.nl
Miranda Vlaar
Leerkracht gr. 1/2 c

miranda.vlaar@skowf.nl
Francesca van den Berg
Leerkracht gr. 1/2 c

francesca.vandenberg@skowf.nl
Bianca Neuvel
Leerkracht gr 3a, taal- en spellingspecialist

Bianca.neuvel@skowf.nl
Carina Bos
Leerkracht gr. 3a

carina.bos@skowf.nl
Eriska Koopman
Leerkracht gr. 3b en gedragsspecialist

eriska.koopman@skowf.nl
Rosanne Salverda
Leerkracht gr. 3b

rosannne.salverda@skowf.nl
Wendy Roet
Leerkracht gr. 4/5, rekenspecialist

wendy.roet@skowf.nl
Debby Roozendaal
Leerkracht gr. 4/5

debby.roozendaal@skowf.nl
Karin Swart
Leerkracht gr. 4

karin.swart@skowf.nl
Cindy Claij
Leerkracht gr. 4

cindy.claij@skowf.nl
Claudia
Leerkracht gr. 5

claudia.karels@skowf.nl
Vera Steltenpool
Leerkracht gr. 5 en 6b

vera.steltenpool@skowf.nl
Annemiek Kok
Leerkracht gr. 6a

annemiek.kok@skowf.nl
Carina Ooteman
Leerkracht gr. 6a

carina.ooteman@skowf.nl
Kris Stultiëns
Leerkracht gr. 6b

kris.stultiens@skowf.nl
Erna Neefjes
Leerkracht gr. 7,lezen-en dyslexiespecialist

erna.neefjes@skowf.nl
Marjon kerckhoffs
Leerkracht gr. 7

marjon.kerckhoffs@skowf.nl
Anne Meester
Leerkracht gr. 7/8

Anne.meester@skowf.nl
Yvonne Gitzels
leerkracht gr. 7/8

yvonne.gitzels@skowf.nl
Maud Haakman
leerkracht gr 8

maud.haakman@skowf.nl
Krista Knijn
Specialist meerkunners en levelwerk

krista.knijn@skowf.nl
Fleur Ligthart
Onderwijsassistent onderbouw

fleur.ligthart@skowf.nl
Sabine Bot
onderwijsassistent middenbouw

sabine.bot@skowf.nl
Erika Wiebering
Onderwijsassistente bovenbouw en levelwerk

erika.wiebering@skowf.nl
Rixt Romkema
Interne begeleiding IB

ib.deschelp@skowwestfriesland.nl
Yvonne Boerdijk
conciërge/ administratief medewerker

yvonne.boerdijk@skowf.nl
Raoul Kreutzer
vakdocent gymnastiek

raoul.kreutzer@skowf.nl
Samantha Boschma
Directeur

directie.deschelp@skowf.nl
Jessica Meester
Directeur

directie.deschelp@skowf.nl

Nieuws

Contact

Basisschool De Schelp
Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228 581761

Alle contact gegevens »

Contact

Europasingel 110
1693 GV Wervershoof

T: 0228-581761
E: directie.deschelp@skowf.nl

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam