Het team

Ons team Ons team bestaat uit 40 personeelsleden. Het Sprankelteam bestaat uit ondersteunend personeel, schoonmaakpersoneel, leerkrachten, intern begeleiders en directie. Wij zijn team De Sprankeling:

Debora Davidzon
directeur

directie.desprankeling@skowf.nl
Emilie Smit
directeur

directie.desprankeling@skowf.nl
Chantal van Langen
leerkracht groep 1/2

chantal.vanlangen@skowf.nl
Rolinka Rentinck
leerkracht groep 1/2

rolinka.rentinck@skowf.nl
Rian Broers
leerkracht groep 1/2

rian.broers@skowf.nl
Jamie de Hart
leerkracht groep 1/2

jamie.dehart@skowf.nl
Roswitha Rijkhoff
leerkracht groep 1/2

roswitha.rijkhoff@skowf.nl
Karin Wagenaar
leerkracht groep 3

karin.wagenaar@skowf.nl
Ester Teunissen
leerkracht groep 3

ester.teunissen@skowf.nl
Astrid op den Kelder
leerkracht groep 3

astrid.opdenkelder@skowf.nl
Loes Klaassen
leerkracht groep 4a

loes.klaassen@skowf.nl
Kim Glandorf
leerkracht groep 4a

kim.glandorf@skowf.nl
Jesse Klinkenberg
leerkracht groep 4b

jesse.klinkenberg@skowf.nl
Margreeth Smits
leerkracht groep 4b

margreeth.smits@skowf.nl
Manon Aker
leerkracht groep 5a

manon.aker@skowf.nl
Cindy Floris
leerkracht groep 5b

cindy.floris@skowf.nl
Brigit Schipper
leerkracht groep 5b

brigit.schipper@skowf.nl
Marlies Jellema
leerkracht groep 5b

marlies.jellema@skowf.nl
Didi Bijvoet (met verlof)
leerkracht groep 6a

didi.bijvoet@skowf.nl
Jacqueline Quakkelaar (vervanger Didi)
leerkracht groep 6a

jacqueline.quakkelaar@skowf.nl
Sanne de Moes-Hoedjes (met verlof)
leerkracht groep 6b

sanne.demoes-hoedjes@skowf.nl
Amy Warmer (vervanger Sanne)
leerkracht groep 6b

amy.warmer@skowf.nl
Sharon Boots
leerkracht groep 6b

sharon.boots@skowf.nl
Marisca Naber
leerkracht groep 7a

marisca.naber@skowf.nl
Dave Laan
leerkracht groep 7b

dave.laan@skowf.nl
Josephine Hertog
leerkracht groep 7c

josephine.hertog@skowf.nl
Nienke Driever
leerkracht groep 7c

nienke.driever@skowf.nl
Marijke van der Gracht
leerkracht groep 8

marijke.vandergracht@skowf.nl
Jona Blauw
leerkracht groep 8

jona.blauw@skowf.nl
Jos van Diejen
leerkracht groep 8

jos.vandiejen@skowf.nl
Bianca Kooter
onderwijsassistent

bianca.kooter@skowf.nl
Saskia Braas
onderwijsassistent

saskia.braas@skowf.nl
Judith Reus
onderwijsassistent

judith.reus@skowf.nl
Romy Schouten
onderwijsassistent

romy.schouten@skowf.nl
Luuk Blom
onderwijsassistent

luuk.blom@skowf.nl
Iris Schuijtemaker
onderwijsassistent

iris.schuijtemaker@skowf.nl
Irene Bakker
Intern begeleider

ib.desprankeling@skowf.nl
Myrthe Boven
Intern begeleider

ib.desprankeling@skowf.nl
Jos Vlaar
Vakleerkracht gym

jos.vlaar@skowf.nl
Liliana Boneo
vakleerkracht gym

liliana.boneo@skowf.nl
Larissa van der Wal
Interieurverzorgster

Nieuws

Schoolvakanties

Wilt u weten wanneer de eerstvolgende vakantie is? Klik op de link hieronder!

Alle vakanties »

Contact

De Sprankeling
Buitenroede 12
1633 GV Avenhorn
0229 343500

Alle contact gegevens »

Contact

Buitenroede 12
1633 GZ Avenhorn

T: 0229 – 343500

De Sprankeling
Buitenroede 12
1633 GZ Avenhorn

© 2016. SKO West-Friesland. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of hergebruikt op enigerlei wijze, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming.
Concept & Realisatie: Eyefun, Amsterdam